Domek na wodzie przeznaczony dla 4 osób zlokalizowany na Jeziorze Sasek Wielki w miejscowości Trelkówko. Houseboat jest jednostką stacjonarną, bez napędu – nie ma możliwości pływania.

Domek z dolnym i górnym tarasem.

W środku znajduję się klimatyzowany przeszklony salon i w pełni wyposażony aneks kuchenny,

2 sypialnie, łazienka. Wszystkie pomieszczenia posiadają niezależne ogrzewanie.

Do dyspozycji gości pomost, prywatna plaża, łódka, kajak, grill dostępny na plaży, nie ma możliwości korzystania z grilla na terenie houseboat’a.

Posiada pełen ekologiczny węzeł sanitarny (woda, kanalizacja).

Szanowni Goście,

w celu zapewnienia Państwu wygodnego i udanego wypoczynku oraz uniknięcia nieporozumień prosimy o zapoznanie się z poniższymi warunkami rezerwacji:

Doba we wszystkich obiektach rozpoczyna się o 15.00 a kończy o 12.00. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia godzin przyjazdu i wyjazdu.
Nie wyrażamy zgody na organizację uroczystości (wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, urodziny, imprezy integracyjne) pod rygorem usunięcia z obiektu bez zwrotu kosztów rezerwacji.
W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz innych używek, w przypadku nieprzestrzegania zakazu goście zobowiązani są do zapłaty kary w wysokości 500 zł.
Warunki ogólne:

Potwierdzenie rezerwacji następuje po wpłaceniu zadatku, brak wpłaty rozumiemy jako rezygnację.
Po otrzymaniu wpłaty prześlemy informacje o potwierdzeniu rezerwacji.
Wpłacony zadatek jest bezzwrotny i przepada jeżeli goście nie przyjadą w wyznaczonym terminie.
Wpłacony zadatek nie przepada pod warunkiem rezerwacji pobytu w innym uzgodnionym wolnym terminie i zgłoszenia tego najpóźniej 14 dni przed planowanym przyjazdem (VOUCHER ważność 1 rok).
Jeżeli anulowanie rezerwacji nastąpi później zadatek nie podlega zwrotowi.
Należność za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu.
W przypadku rezygnacji z pobytu w trakcie jego trwania nie zwracamy opłaty za niewykorzystaną dobę/y.
Podczas przekazywania kluczy do domku osoba wprowadzająca udzieli informacji odnośnie obiektu, instrukcji dotyczących obsługi urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie domków oraz kominka.
Niezgłaszanie uwag i zastrzeżeń co do stanu technicznego w momencie wprowadzenia do domku równoznaczne jest z tym, że domek został oddany do użytku w stanie nie budzącym uwag i zastrzeżeń Gości.
Wszelkie usterki urządzeń znajdujących się w domku należy zgłaszać natychmiast obsłudze. Goście, którzy umyślnie przez niewłaściwe użytkowanie zniszczą wyposażenie domku zobowiązani są pokryć w całości zaistniałe koszty.
Goście w dniu przyjazdu do domku otrzymają do swojej dyspozycji komplet kluczy, który zobowiązani są zwrócić w dniu wyjazdu, w przypadku ich zgubienia lub zniszczenia ponoszą opłatę w wysokości 50 zł
Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 22.00 do 6.00.
Zachowanie Gości nie powinno zakłócać spokoju innych osób. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających zachowujących się agresywnie, naruszających spokój lub dobra sąsiadów oraz nieprzestrzegających powszechnie stosowanych norm współżycia społecznego mamy prawo wymówić domek w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
W domku nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów zasilanych energia elektryczną, nie będących wyposażaniem obiektu i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do domku łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
Przy każdorazowym opuszczeniu domku prosimy o sprawdzenie czy jest on zamknięty.
Na terenie obiektu całkowitą odpowiedzialność za dzieci oraz młodzież do 18 roku życia ponoszą rodzice bądź opiekunowie.
Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gości.
Nie odpowiadamy za przedmioty i pieniądze pozostawione w domku. Prosimy o zachowanie ostrożności.
Płatność za pobyt nie obejmuje ubezpieczenia Gości. Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie szkody bądź uszkodzenie mienia.
W przypadku stwierdzenia większej liczby osób zamieszkujących w domku, które nie zostały zgłoszone podczas rezerwacji mamy prawo zerwać umowę z Gośćmi bez konieczności zwrotu opłaty.
Wynajęty domek należy pozostawić w takim stanie w jakim był w dniu przyjazdu. W dniu wyjazdu obsługa sprawdza stan pomieszczeń w obecności Gości. Wszelkie roszczenia w sprawie ewentualnych zniszczeń zweryfikowanych przy odbiorze domku będą rozwiązywane przed odjazdem Gości. W przypadku kwestii spornych roszczenia będą dochodzone na drodze sądowej.
Umowa nie obejmuje sposobu dojazdu, wyżywienia i organizacji czasu w trakcie pobytu.
Szanowni Goście jeśli życzycie sobie fakturę za pobyt konieczne poinformujcie nas o tym przy dokonywaniu rezerwacji podając nazwę, adres i nr NIP firmy.